Penzióny

Rodinný Penzión Daniela láka svojou polohou, príjemným prostredím a širokou škálou poskytovaných služieb. V letnom období je hosťom ponúknutý program na 14 dní. Nájdete u nás parkovisko, malé športové ihrisko, detské ihrisko s preliezkami, minigolf, stolný tenis, biliard, záhradné šachy, ruské kolky, možnosť oddychu na terase so záhradným grilom , záhradný bazén a vo vzdialenosti 20 m tenisový kurt. Okrem tohoto ponúkame návštevníkom regeneračné služby - sauna, masáže, prístrojovú lymfodrenáž, rašelinové zábaly, solárium, služby elektrostimulátorom.
Našou snahou je pripraviť návštevníkom príjemné chvíle oddychu a zábavy.

www.privatdaniela.sk

 

Vítame Vás v penzióne MARA v Liptovskom Trnovci! Vitajte na brehu Liptovského mora (jazero Liptovská Mara), na skok od Aquaparku Tatralandia (1.5km) a mesta Liptovský Mikuláš (4km), neďaleko od Thermalparku Bešeňová (14 km) a strediska Jasná/Chopok (18 km). Vítajte uprostred Liptovskej kotliny v náručí jedinečnej prírody.

Ak chcete prežiť niekoľko príjemných dní v priateľskej, takmer rodinnej atmosfére, tak ste u nás na tej správnej adrese. Stačí si vybrať jednu (alebo niekoľko) z našich 11-tich hosťovských izieb a služieb, ktoré Vám ponúkame.
 
www.penzionmara.sk

Novopostavený penzión Zivka rodinného typu s výbornou kuchyňou sa nachádza na konci obce Závažná Poruba v rodisku významného slovenského básnika Milana Rúfusa a zároveň len 400m od lyžiarskeho strediska Opalisko s dvojsedačkovou lanovkou a ďalšími vlekmi, ktoré sa nachádza na úpätí Nízkych Tatier. Pre náš penzión je charakteristické motto „Odtiaľto je všade blízko“. Každý si príde na svoje a môže si vybrať ako stráviť pekné chvíle na Liptove bez toho, že by sa musel ďaleko presúvať.

www.zivka.sk


Penzión Pod vežou sa nachádza v strede obce Vyšná Boca. Pôvodne to bol banícky dom – drevenica z roku 1745, zrekonštruovaná v roku 1997. Pri  rekonštrukcii a zariaďovaní drevenice bol kladený hlavný dôraz na zachovanie pôvodnej ľudovej architektúry. Pre klientov je k dispozícii parkovisko so záhradou, detský kútik, krbovisko s posedením pri potoku Bocianka, ktorý preteká cez záhradu a rybník so živými rybami. Celý priestor je od okolia oddelený plotom so zeleňou, takže hostia majú vlastné súkromie.

www.bocatour.sk  


Penzion a reštaurácia Manderlák  sa nachádza v centre Liptova, v malebnej a rázovitej obci Bobrovec.

Penzion je výhodne umiestnený či už pre letnú, ale aj zimnú turistiku.

Vo vzdialenosti 2 km sa nachádza Aquapark Tatralandia a 14 km najväčšie lyžiarske stredisko Jasná - Nízke Tatry. Výhodné umiestnenie umožňuje množstvo športových, ale aj adrenalínových aktivít.  

www.penzionmanderlak.sk


Penzión Chopok sa nachádza v turisticky známej obci Demänová, ktorá je vstupnou bránou do najznámejšieho lyžiarskeho strediska Jasná.

Penzión Chopok má kapacitu 22 lôžok a izby ponúkajú výborné vybavenie (WC/sprcha, TV/SAT, Wi-Fi internet pripojenie nechýba predsieň s kuchynským kútom - kuchynský kút – elektrická 2-platnička, chladnička, varná kanvica, mikrovlna rúra)

 

www.penzionchopok.sk


Penzión Villa Betula to je raj na zemi pre rodiny s deťmi, gurmánov ale aj oáza pokoja pre seniorov.

Vaše deti budú účastníkmi života našich zvierat (kone, ovce, kozy, prasiatka a veľa ďalších) svoju energiu vybijú na skákacom hrade, trampolínach, šľapacích kárach a ostatných aktivitách, ktoré majú naši ubytovaní klienti za účasti animátora grátis. Dospelým spríjemnime relax lahôdkami našej kuchyne...ktoré Vám donesieme až na záhradu....

www.villabetula.sk


Ponúkame Vám ubytovanie v Penzióne Slovakotour Demänovská Dolina. Penzíón sa nachádza pri vstupe do najnavštevovanejšej doliny Nízkych Tatier Demänovskej Doliny, 7 km od lanoviek Demänovská Dolina - Jasná - Záhradky,2 km od Demänovskej ľadovej jaskyne a 4,5 km od Demänovskej jaskyne Slobody.

www.slovakotour.sk

???written_at??? 14. June 2010 ???written_by??? milos

Menu

Latest News